Vodní dýmka (femslash 18+)

3. září 2010 v 16:50 | Septima Severa |  ► povídky
       Průvodní song: B.O.B. feat Hayley Williams - Airplanes

     "Nesnáším tmu…" zamumlala Yone. "Nesnáším, nesnáším, nesnáším. Proč ksakru musela kleknout ta pitomá elektřina?"
            V odpověď venku práskl hrom. Dešťové kapky v silných proudech hnaných větrem narážely do okenních tabulí doprovázené občasnými tupými nárazy krup. Kdo nemusel, ten se venku v té psotě nezdržoval. Další blesk vrhl jasné bělavé světlo do pokoje. Vše v něm rázem ztratilo svou útulnost a nabylo poněkud strašidelnějších rozměrů…
            "Počkej, někde tu mám svíčky… Máš sirky nebo zapalovač?" Becky naslepo bloudila pokojem a hledala potenciální zdroje světla. Vždy jich měla několik do zásoby.

            "Jo…" Yone zašátrala v kapse džínsů a podala jí zapalovač.
            "Ha, mám je." Becky škrtla podaným zapalovačem a ohňová víla pak přeskočila na knot válcovité svíčky. Poté zapálila ještě dvě další a vyrovnala je do řady na stůl. Starý zvyk. Přešla na druhou stranu pokoje a zažehla ještě pár čajových svíček na umělecky tepaném svícnu ozdobeném lístky z červeného skla na komodě. "To by mohlo stačit, zamumlala si víceméně pro sebe.
            Pokojem se linulo příjemně měkké žlutavé světlo a místnost tak znovu nabyla přátelskosti a své zvláštní atmosféry. Stejné osobitosti, jakou se vyznačovala její obyvatelka.
            "Nedáme si vodnici?" začala Becky, když si přisedla k Yone na podlahu mezi polštáře. Spiklenecky na ni mrkla.
"Můžem."
Dívka tak opět musela vstát. Když se přes několikery obrovské desky s kresbami dostala ke skříni a otevřela ji, vytáhla z ní asi tak padesáticentimetrovou sheeshu. Před necelým rokem ji dostala od tety s přítelem poté, co se vrátili ze čtrnáctidenní dovolené v Tunisku. Bylo to jejich malé, sladké tajemství. Její rodiče o tom nemuseli vědět… Ze šuplíku v komodě pak vytáhla tabák. Nalila do vázy vodu z lahve na zalévání květin (popravdě, v jejím pokoji se nacházelo jen několik sukulentů na okenním parapetu a jedna rozrostlá benjamína vedle dveří) a všechno připravila. Počínala si docela šikovně i přes fakt, že všechno prováděla jen za svitu několika svíček.
Becky natáhla kouř ze šlauchu a lehce přitiskla své rty na Yoniny. Ta zkoprněla v prvotním šoku, nečekala to, ale následně polibek opětovala. Příchuť vanilky v jejím dechu byla příjemná. Požitkářsky vydechla nabízený kouř, ale ani poté se od Becky neodtrhla. A tak zašla ještě dál…
Volnou rukou začala rozepínat jednotlivé knoflíčky její košile. Překážela jí. Pak její nenechavá ruka okusila hebkost Beckiny kůže. Výrazné obliny vězněné v krajkové podprsence byly více než lákavým zakázaným ovocem.
… A tak i ona musela sklouznout na podlahu, následujíc tak košili, jež k zemi dorazila o pár chvil dříve.
"To bychom… neměly," vydechla Yone, když se na okamžik odtrhla od Beckiných rtů chutnajících po tropickém ovoci. Příchuť lesku, který ležel kdesi na pracovním stole. Zvláštní kombinace tropických plodů a vanilky. Zvláštní, ale dobrá.
Becky se jen lehce usmála a položila jí ukazováček na rty v němém gestu vybízejícím k mlčenlivosti. V tom úsměvu bylo něco šibalského, v očích se jí usídlily ďábelské jiskřičky a ona začínala pochybovat, že je to jen odraz těch několika svíček. Yone už pak nic neřekla a váhavě, třesoucí se rukou pomohla i své kamarádce z fialové blůzy, kterou měla v ten okamžik ještě na sobě. Ovšem už ne na dlouho.
Lehké polibky pak zasypaly kůži na Yonině krku. Pálily ji svou naléhavostí. Becky se pomalu přesouvala níž, k bradavkám, jež ztvrdly částečně chladem v místnosti a částečně vzrušením, jež v náhlé vlně projelo jejím tělem.
Yone kdysi tajně snila o tom, co se teď dělo. Avšak ani ve své nejdivočejší fantazii nebyla schopná popsat ty chvíle, jež právě prožívala. Becky měla spousty tajemství, ale teprve teď dovolila své dlouholeté kamarádce nahlédnout do svého doposud uzamčeného srdce. A ačkoli si Yone doposud myslela, že proti lesbičkám a gayům měla předsudky - i když sama ve skrytu duše tajně doufala v ochutnání alespoň jediného polibku ukradeného pro sebe ze rtů jiné dívky -, nijak výrazně ji nezarazilo zjištění, že k nim má mnohem blíže, než doposud tušila…
Becky zlehka zatlačila na Yonino rameno, a tak ji donutila si lehnout mezi měkké polštáře, jimiž měla vystlanou zem.
Yone neprotestovala a poslechla. Vzápětí byla nucena zalapat po dechu, když jí Becky olízla jednu bradavku a volnou rukou, jíž hladila její sametově jemné bříško, začala zajíždět níž. Pak se odtáhla a opět slastně natáhla kouř ze šlauchu.
Když se obkročmo posadila na ležící dívku, sehnula se znovu k jejím rtům a vdechla jí do úst kouř, stejně jako prve. Yone jí přitom rozepnula podprsenku a sundala ten momentálně zbytečný kus ošacení.
Navzájem se pak dotýkaly svých do půli obnažených těl a laskaly je. Něžně, s ubývajícím ostychem. Se zvědavostí. Chuť toho zakázaného ovoce je opíjela, až obě zatoužily po něčem víc. Tohle jim přestávalo stačit. Byly mladé, zvědavé.
A tak Becky až mučivě pomalu rozepnula knoflíček u Yoniných džínových kalhot, zašustil zip. Bavila se chtíčem a nedočkavostí či snad zvědavostí v očích své partnerky. Když pak před ní ležela jen v kalhotkách, oči se jí horečnatě leskly.
Její ruce se znovu rozeběhly po tom božském těle, jež měla vedle sebe, na dosah. Slyšela, jak se jí zrychlil dech. Nepřestala však a zbloudilá ruka dál klouzala po jejích křivkách, dokud se lehce neotřela o látku kalhotek v jejím klíně. Z Yoniných úst se vydral marně zadržovaný sten. Tělo se zachvělo.
Tohle je však teprve začátek, milá Yone, pomyslela si Becky a zas naoko nevinně položila svou ruku na její bříško. Na Yonině tváři se objevil letmý stín zklamání.
Stačil jediný pohyb a kalhotky se ocitly mezi ostatními kousky ošacení na podlaze. Beckiny napuchlé rty se přitiskly na její a nenechavá ruka se opět rozeběhla do dívčího klína, kde se otřela o klitoris a postoupila o kousíček níž, ke vstupu do Yonina lůna.
"Becky…" zasténala Yone tiše, oči slastně přivřené.
A ona odpověděla tentokrát intenzivnějším drážděním klitorisu.
Yonina slast se s každým pohybem prstů stupňovala, tělo se jí chvělo narůstajícím vzrušením. Zvlhla. Beckin další štíhlý prst, který se zatím pustil do průzkumu její jeskyňky, teď jemnými klouzavými pohyby pronikal dovnitř. A tempo se zrychlovalo. Když pak Yone ucítila přicházející, dosud nepoznaný orgasmus, Becky s drážděním přestala. Jen na okamžik… Ale i to stačilo, aby příchozí vrchol slasti opět ustoupil do pozadí.
"Ty. Mě. Mučíš," vypravila ze sebe Yone namáhavě a s přestávkami. Frekvence jejího tepu dávno vystřelila ke hvězdám.
Becky se šibalsky usmála a zas ji začala dráždit. Od začátku. Tentokrát ji však nechala dosáhnout kýženého vrcholu a sledovala, jak se její tělo chvělo pod náporem orgasmu. Cítila to.
Potom to pominulo.
Yone se ale rozhodla, že to Becky oplatí. I s úroky. A tak se po několikasekundovém oddychu chopila iniciativy ona a povalila ji na zem. Vyhrnula jí kostkovanou sukni a zbavila spodního prádla. Začala ji laskat. A vše se opakovalo…
Sladká slůvka. Vzdechy. Zrychlený tep. Slast.
… Nakonec si usnuly v náručí. Nebylo se čemu divit, únava na ně dolehla právem…
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 | Web | 3. září 2010 v 17:03 | Reagovat

Wow...naprosto úžasně napsané...

2 Liea-chan | 25. srpna 2015 v 16:37 | Reagovat

Moc krasne napsane, asi se zacnu stydet za svoje povidky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama