Červenec 2016

Filmové tipy pro letní marody

12. července 2016 v 2:27 | Septima Severa |  ► žvásty, žvásty, žvásty
Je to asi na potvoru - až na to, že paradoxně v létě spíš doháním spánkový deficit z letního semestru, jak se zdá, místo abych uskutečňovala všelijaké plány o exotických dovolených, cestování a objevování nových míst. Jako již tradičně, červenec totiž místo dovolené zahajuji maroděním (naštěstí od kolegyně však ne hospitalizací, to by vážně byl asi poslední hřebíček do pomyslné rakve).
Jenže co dělat, když si nechcete číst, internetem jste se brodili tam i zpátky, kapesníky docházejí a k tomu všemu kvůli záchvatům kašle v ruce pořádně neudržíte ani pitomý reklamní leták?
No, někdo by si mohl pustit nějaký film, protože v posteli už se mu ležet nechce a tak zlé to s ním zase není, když už se může cpát sušenkami… (nebo čímkoliv jiným na oslavu toho, že ho nechuť konečně opustila).
Neříkám, že bych si zrovna pustila Titanic - dodnes si pamatuju, jak jsem se na něj jednou v létě dívala, venku bylo přes třicet stupňů ve stínu a mně jektaly zuby, ačkoliv jsem byla po uši zachumlaná v hromadě peřin. Ne, díky, nechci. Navíc záchvatů zimnice jsem si předevčírem užila ažaž, a nemusela jsem u toho myslet zrovna na ledovce.